Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Що таке коффердам і навіщо його використовують

ГоловнаОбладнанняЩо таке коффердам і навіщо його використовують
29Жов

Сьогодні лікування зубів перестало бути болючим та страхітливим процесом. Завдяки сучасним технологіям та розробкам, люди можуть позбутися проблеми, без фізіологічних та психологічних стресів. Стоматологія постійно розвивається, тим самим створюючи для пацієнтів та лікарів більш комфортні умови.

І коффердам – ​​це ще одна розробка, завдяки якій лікар полегшує процес лікування порожнини рота. Вона оснащена спеціальними затискачами – кламерами. Затискачі різняться залежно від того, з якими саме видами зубів лікареві доводиться працювати. Вони використовуються, щоб коффердам тримався на зубі, ізолюючи інші під час лікування. Завдяки такій завісі пацієнт може не переживати, що його ротова порожнина отримає механічні пошкодження. Відповідно, основний плюс завіси для пацієнта у тому, що його рот не постраждає від бормашини, ліків, інструментів, що застосовуються під час лікування.

Своєю чергою лікар також отримує переваги від використання коффердаму. По-перше, до зуба, з яким він працює, не надходить слина, кров, отже, не забруднюється. Тому стоматологу не доводиться турбуватися про те, що відбудеться рецидив карієсу або з’являться біль у каналах через інфікування. Крім того, такий захист зводить нанівець можливість адгезії – поганого приклеювання пломби до зуба. Ще лікарю не доводиться витрачати багато зайвого часу, на те, щоб прибрати слину за допомогою ватних тампонів або спеціального інструменту. Відповідно, процес лікування помітно пришвидшується.

Завіса використовується у разі, якщо проводяться такі види лікування:

  • робота з кореневими каналами;
  • пломбування;
  • відбілювання.

Коффердам підходить практично всім пацієнтам. Однак і він має протипоказання. Такий інструмент не можна застосовувати в тих випадках, коли людина має проблеми з диханням. Також він протипоказаний пацієнтам із брекетами. Якщо жодного, ні іншого в людини немає, він може сміливо користуватися такою завісою, прискорюючи процес і полегшуючи роботу стоматологу.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16