14Чер

Крім нальоту шкода куріння проявляється й у негативному впливі на загальний стан зубів, шкіри та внутрішніх органів.  Через нікотин відбувається руйнування дентину та швидкий процес розмноження бактерій у порожнині рота. Якщо ви звернули увагу на проблему нікотинового нальоту на ранній стадії, це дозволить досить легко його зняти.

Чищення зубів від нальоту – це регулярний догляд за ротовою порожниною, застосування відбілюючих паст, бальзамів та ополіскувачів після їжі, а також своєчасне відвідування стоматолога. Якщо наліт встиг затвердіти, то можна очистити його за допомогою чищення зубів з питною содою або кухонною сіллю. Сода чи сіль наносяться на зубну щітку разом із пастою, що ефективно видаляє наслідки шкідливої ​​звички. Однак такий спосіб не можна застосовувати часто — оптимальна частота становить один-два рази на тиждень.

Відбілюючий ефект має також перекис водню, який наноситься у вигляді примочок на зубну емаль, які тримають близько 3-5 хвилин. Важливо пам’ятати, що у такий спосіб не можна зловживати, інакше емаль може набути неприродного кольору. Як профілактичний засіб курцям рекомендують використовувати жорсткі зубні щітки, які здатні очистити наліт і надати зубам природного вигляду. Оскільки здоров’я зубів також залежить від загального стану організму, то до раціону бажано включити моркву, яблука, кукурудзу, які в тому числі допомагають позбутися нальоту на зубах. Не слід забувати й про регулярне відвідування стоматолога двічі на рік.

Leave a reply

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 17:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

Всі матеріали, котрі розміщені на цьому сайті, носять виключно інформативний характер та призначаються для освітніх цілей.

Для визначення діагнозу та методитики лікування зверніться до лікаря. Будь ласка, не використовуйте інформацію викладену на цьому сайті для самолікування. Ви можете зашкодити собі!

Стоматологічна клініка White Clinic не несе відповідальність за можливі наслідки які виникли в результаті використання інформації, яка розміщена на цьому сайті.

© WhiteClinic 2021 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart
Scroll to top