Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Як вибрати правильний імплантат (імплант)

ГоловнаІмплантиЯк вибрати правильний імплантат (імплант)
16Лют

Якщо людина з якихось причин втратила один або кілька зубів, їх потрібно відновлювати. І крапка. Інакше не вдасться повністю пережовувати їжу, що нерідко призводить до дуже сумних наслідків. З великою ймовірністю можуть розвинутися такі захворювання як гастрит, панкреатит і навіть виразка шлунку. Щоб запобігти серйозним ускладненням, лікарі стоматологічного центру White Clinic радять поставити зубний імплант. На сьогодні це один з найкращих способів відновлення зубного ряду.

Як виглядає зубний імплант

За зовнішнім виглядом і функціональністю імпланти зубів аніскільки не відрізняються від природних різців, ікол, премолярів та молярів. Якщо ви самі не розповісте, ніхто й не здогадається, що ви вдалися до послуг стоматолога. Ваша чарівна усмішка випромінюватиме красу та здоров’я!

Імплантація передбачає вживлення в кісткову тканину щелепи штучного кореня. Щоб зрозуміти, як виглядає зубний імплант, уявіть невеликий металевий стрижень з різьбленням, виготовлений із легкого, міцного й довговічного титану.Після того, як цей елемент приживеться після мініоперації, хірург-імплантолог закріплює зверху сполучну конструкцію, що називається абатмент. Таким чином, в склад імпланту входять основа та головка-перехідник.

Насамкінець на імплант для зубів, в залежності від кожного конкретного випадку, встановлюється коронка або протез.

Які бувають, і як вибрати зубні імпланти

Після медичного втручання пацієнт зможе ретельно пережовувати будь-яку їжу і знову впевнено посміхатися. Зверніть увагу: важлива запорука відмінного результату – чітке розуміння, як правильно вибрати імпланти зубів.

Нині існує чимало видів імплантів на зуби. Стоматологи класифікують їх, спираючись на такі параметри:

  1. Залежно від довжини: стандартні або короткі (до 5 мм).
  2. За формою: коренеподібні, що легко входять у кістку, та субперіостальні, які не потребують кісткової пластики.
  3. Залежно від методу з’єднання: гвинтові, у формі плато, базальтові (кріпляться в глибокі шари кістки) та зигоматичні (виличні).
  4. Залежно від якості та цінової категорії: VIP (Nobel Biocare), Premium (Straumann), бюджетні (Alpha Dent) та (NeobioTech).

Досвідчені спеціалісти White Clinic знають все про імпланти для зубів. Наші лікарі використовують під час роботи найкращі інноваційні технології перевірених часом виробників.

Nobel Biocare
Straumann
Alpha Dent
NeobioTech

Встановлення імплантатів передбачає 4 обов’язкових етапи: діагностику, планування, клінічний етап і протезування. Підготовка до процедури передбачає ретельний огляд у стоматолога, загальні аналізи, комп’ютерну діагностику та консультацію,як вибрати зубні імпланти. У рамках планування лікар створює тривимірну модель щелепи і спільно з пацієнтом вирішує, на якому з запропонованих варіантів зупинитися. На клінічному етапі фахівець встановлює імплантат, далі – коронку чи протез.

Уважно прислухайтеся до рекомендацій свого лікаря! Лише тоді імплантація забезпечить мінімальну травматичність та максимальну естетику.

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16