Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Технологічні інновації в імплантації зубів

ГоловнаІмплантиТехнологічні інновації в імплантації зубів
9Січде ставлять імпланти на позняках

Повністю відновити втрачену посмішку цілком реально завдяки сучасним технологіям в стоматології, а саме – імплантації зубів. Ця процедура спрямована на встановлення штучного кореня зуба на місце втраченого. Імплантація дозволяє цілком повернути втрачену естетику посмішки та відновити функціональність зубів. 

Такий метод відновлення має попит, адже сучасні імпланти майже неможливо відрізнити від природних зубів. Штучні зуби повністю виконують функції натуральних, повертаючи володаря до повноцінного життя. 

імплантація зубів стоматологічна допомога

Відновлення зубів за допомогою стоматологічної імплантології 

Складний технологічний процес встановлення зубних імплантів потребує високої кваліфікації лікаря та має багато своїх нюансів. Людина, яка зважилася на дану процедуру, має бути готовою до тривалого процесу лікування, яке зазвичай забирає від 2 до 6 місяців. Термін лікування напряму залежить від рівня складності кожного окремого випадку і містить у собі декілька етапів:

 1. Консультація у лікаря та попередня оцінка:
  Під час первинного огляду стоматолог виявляє показання до імплантації зубів, серед яких є: втрата зубів (одного або декількох), неможливість носити знімні протези, погіршення жувальної функції, підтримка зубних мостів та знімних протезів.
 2. Діагностика за допомогою комп’ютера:
  Після консультації лікар робить знімки рентгену та комп’ютерну томографію. Таким чином стоматолог отримує детальне зображення щелепи, що дозволяє якомога точніше розташувати імплант.
 3. Хірургічні процедури:
  На цьому етапі встановлюються сучасні імпланти, які вживляються безпосередньо в кістку щелепи. Процес злиття імпланта з кісткою та її заживлення може тривати від кількох тижнів до декількох місяців.
 4. Моделювання та виготовлення коронки:
  Клопіткий та дещо творчий процес, під час якого пацієнт та лікар добирають ідеальну форму та необхідний колір майбутнього зуба.
 5. Встановлення зубної коронки на імплант:
  Готова коронка надійно кріпиться на імплант завдяки сучасним технологіям імплантації зубів, після чого лікар дає детальні рекомендації щодо догляду за новеньким зубом. 

Імплантація зубів – один з що має найбільший попит методів відновлення естетики та функціональності посмішки в сучасній стоматології. Проте, навіть такі надійні методи потребують консультації та ретельного зважування всіх переваг та ризиків.

Імплантація зубів: переваги та ризики

Втрата зубів – це прикрість, яка, на щастя, може бути повністю виправлена завдяки сучасній імплантології в стоматології, де досягнення фахівців зростають з кожним днем. Професійні навички лікарів та науково-технічний прогрес зводять до мінімуму ризики, яким піддається здоров’я пацієнта під час встановлення імпланта. Проте деякі з них виключити повністю неможливо. Наприклад, складно передбачити виникнення алергічної реакції у пацієнта чи навіть відторгнення імпланта організмом. 

Щоб визначити ступінь необхідності подібного втручання, слід пройти професійну консультацію у стоматолога. Досвідчені спеціалісти з сучасної імплантації зубів в Києві мають неперевершені навички роботи в цій галузі.  

Незаперечними ж перевагами є: 

 • Природний та естетичний вигляд імплантованих зубів; 
 • Швидке повернення володарів імплантів до нормального життя; 
 • Повне відновлення функціональності своїх зубів; 
 • Нова сліпуча посмішка. 

До того ж імпланти мають доволі довговічні та стійкі до стирання, а при правильному догляді вони можуть служити протягом усього життя.

Стоматологія White Clinic пропонує послуги зі встановлення імплантів у Києві у випадках будь-якої складності. Завдяки комп’ютерним технологіям,  за допомогою яких відбувається цифрове моделювання встановлення імплантів, тут повністю відсутній ризик торкання до нижньощелепного нерва та входження імпланта в гайморову пазуху. 

Коронка теж спершу моделюється за допомогою комп’ютерної програми, де підбирається правильний кут розташування. Таким чином відпадає і ризик того, що імплант зламається, а термін його експлуатації суттєво зростає. 

Такий метод відновлення зубів, як імплантація,  не лише повертає втрачену функціональність, а й надає людині впевненості в собі та власній привабливості. Імплантовані зуби виглядають напрочуд природно, вони зносостійкі та в своїх якостях нічим не поступаються натуральним зубам. Завдяки постійному вдосконаленню технологій в імплантології, саме цей метод є найдієвішим та найефективнішим в питанні відновлення посмішки. 

 

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16