Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Різниця між композитними та керамічними вінірами

ГоловнаВініриРізниця між композитними та керамічними вінірами
9Січяка різниця між композитними та керамічними вінірами

У світі сучасної стоматології вініри стали справжнім науковим проривом. Їх встановлення можна порівняти зі справжнім мистецтвом, адже ці тоненькі оболонки, які наклеюються прямо на зуби здатні подарувати ідеальну посмішку будь-кому. Для виготовлення вінірів використовуються сучасні матеріали, наприклад, композит та кераміку, які виглядають досить натурально та природно. Гарна форма та колір зубів не лише покращують естетичний вигляд, а й здатні підвищити настрій та самооцінку. 

Переваги та недоліки 

Тоненькі пластинки, виготовлені з високоякісної кераміки, або вініри керамічні – відмінне рішення косметичних недоліків зубів. Вони кріпляться до передньої частини зубів за допомогою спеціального клею. До безсумнівних переваг керамічних вінірів можна віднести наступні якості:

  • Керамічні доволі точно відтворюють природну форму зубів, а за допомогою барвників можна отримати бажаний колір, який пацієнт обирає самостійно в залежності від власних уподобань.
  • Встановлення зі стоматологічної кераміки потребує мінімальної обробки зубів, порівняно з іншими методами відновлення. 
  • Керамічні вініри стійкі до стирання, а також не вбирають в себе барвники з їжі та напоїв. Це робить їх найбільш практичним та довговічним варіантом відновлення красивої посмішки.
керамічні вініри у чому різниця

Завдяки стрімкому розвитку технологій, в тому числі й медичних, кожен може стати володарем дійсно голлівудської посмішки. Істинне призначення вінірів в стоматології – корекція дрібних недоліків. Нерівномірний колір чи некрасиву форму зубів досить просто виправити за допомогою керамічних вінірів. Процес встановлення швидкий та комфортний для пацієнта – всього за декілька сеансів можна отримати посмішку своєї мрії. 

Естетичний та привабливий вигляд має дуже велике значення, тож такий тип залишається одним із найпопулярніших методів відновлення краси зубів. Керамічні вініри та їх застосування в сучасній стоматології мають значні переваги у порівнянні з іншими, проте в них є і свої недоліки, такі як висока вартість встановлення. До того ж змінити первинний колір керамічних вінірів неможливо. Також до недоліків можна віднести те, що кераміка може сильно пошкоджуватись внаслідок травм чи ударів.

Одним з найпопулярніших методів відновлення посмішки залишається використання композиційних матеріалів в стоматології, або, якщо коротше, композитів. Вініри з таких матеріалів користуються великим попитом, і ось чому:

  • Композитні вініри вдало маскують косметичні недоліки зубів, надаючи їм природної краси.
  • Швидке встановлення за один чи кілька сеансів при мінімальному втручанні лікаря.
  • В разі пошкодження композитні вініри легко ремонтуються і не потребують повної заміни.

Для встановлення композитних вінірів варто проконсультуватися у лікаря, зробити зліпки зубів і відвідати кілька сеансів відновлення естетичної привабливості посмішки. Але така швидкість і простота процедури має і свої мінуси: композитні вініри менш стійкі до зношування, а також вони вразливі до барвників, що містяться в їжі та напоях. Зменшити шкідливий вплив на вініри можна за допомогою регулярних гігієнічних процедур та своєчасних візитів до стоматолога. 

Відновити красу посмішки за допомогою вінірів з композиту в Києві можна в мережі стоматологічних клінік “White Clinic”. Кваліфіковані лікарі проведуть якісну консультацію та допоможуть стати володарем розкішної сліпучої посмішки.

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16