Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Все про керамічні коронки: переваги та особливості

ГоловнаКоронкиВсе про керамічні коронки: переваги та особливості
10Січ

Привабливість людини, як у власних очах, так і з погляду оточуючих, багато в чому залежить від вигляду зубів. Краса посмішки в будь-якому віці має значення як для самооцінки та настрою людини, так і на сприйняття її в суспільстві. Тому важко переоцінити естетичне значення керамічних коронок для зубів в сучасному світі.

Нині у пошані естетичний та природний вигляд, тож перевага надається матеріалам, які найбільш реалістично відтворюють природний вигляд зубів. 

Переваги встановлення керамічних коронок

Відновлення пошкоджених або втрачених зубів – одна з стоматологічних процедур. Вона допомагає відтворити первинний вигляд зубного ряду та повернути привабливість посмішки. Широкий вибір матеріалів та сучасні технології дозволяють створити коронку на зуб будь-якого виду, починаючи зі старомодних металічних і закінчуючи надсучасними цирконієвими коронками, які вирізняються з-поміж інших своєю зносостійкістю та витривалістю до навантажень. Проблема в тому, що дорогі матеріали можуть виявитися не по кишені простим людям, а металічні коронки виглядають не надто привабливо. В такому разі перевага надається більш доступним та натуральним матеріалам.

керамічні коронки де краще поставити

Попитом  користуються керамічні коронки, адже кераміка має доволі природний вигляд і їй можна надати майже будь-якого кольору, що робить коронку непомітною серед “рідних” зубів.

Перевагами кераміки порівняно з іншими матеріалами справедливо вважаються:

 • Естетичний вигляд та здатність зробити штучні зуби, що будуть майже цілком ідентичні натуральним.
 • Кераміка є гіпоалергенним матеріалом, що робить її незамінною для схильних до алергічних реакцій людей. 
 • Поміж інших матеріалів керамічна коронка зуба вирізняється високою міцністю. Такі коронки складно пошкодити і вони стійкі до стирання.
 • Порівняно з іншими матеріалами, кераміка є біологічно сумісною, що зводить до мінімуму ризик подразнення слизової оболонки рота чи ясен. 
 • Для встановлення керамічної коронки необхідно видалити лише мінімальну кількість зубної тканини.
 • Після встановлення таких коронок пацієнт незабаром може повернутися до звичного життя без обмежень в їжі та напоях.
 • Великою популярністю користуються керамічні коронки на передні зуби, адже вони не мають у своєму складі металів. Така властивість запобігає потемнінню коронок, що також продовжує термін їх служби. 

Зважаючи на всі вищезазначені переваги, можна зрозуміти, чим саме коронки зі стоматологічної кераміки заслужили свою популярність. Проте, тип коронки, яку буде встановлено, має визначати кваліфікований лікар, враховуючи особисті побажання та потреби пацієнта.  Стоматологія  “White Clinic” пропонує охочуючим встановити керамічну коронку чи навіть повністю відновити зубний ряд. Процедуру виконують професійні  лікарі-ортодонти з багаторічним досвідом роботи. 

Особливості керамічних коронок – нюанси, які потрібно знати

Коронки з кераміки мають низку безсумнівних переваг, проте є кілька властивостей, які роблять їх незамінним варіантом в для реставрації та відновлення зубного ряду. До особливостей, які роблять керамічні коронки унікальними, відносяться:

 • Індивідуальний підхід до виготовлення.
  Складним технологічним процесом є виготовлення керамічної коронки лікарем-ортодонтом.
 • Комп’ютерне моделювання кінцевого результату.
  Завдяки сучасним технологіям, лікар, перш ніж перейти до виготовлення коронки, створює комп’ютерну модель з урахуванням особливостей зубного ряду пацієнта. 
 • Повний контроль встановлення.
  Готову коронку встановлюють на попередньо оброблений зуб та кріплять за допомогою спеціального клею, після чого вона проходить додаткові перевірки на сумісність із “рідними” зубами.
 • Можливість реставрації керамічної коронки на зубі в разі пошкодження:
  Незначні дефекти у вигляді тріщин чи невеличких сколів легко усуваються за допомогою композитних матеріалів.
 • Відновлення естетичного вигляду.
  В процесі експлуатації коронка може втратити свій первинний вигляд. Це можна виправити за допомогою професійної чистки та полірування.

Однією з найбільш потрібних серед людей послуг стало встановлення коронок з якісної стоматологічної кераміки. Значні та вагомі переваги керамічних коронок, такі як неймовірна естетичність, можливість індивідуального дизайну та тривалість використання, роблять їх унікальним вибором для відновлення та поліпшення стану зубів. Керамічні коронки дозволяють своєму власникові повною мірою насолоджуватися повноцінним життям, приховуючи дефекти будь-якої складності та відновлюючи первинний вигляд посмішки. doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16