Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Протезування при втраті всіх зубів за допомогою дентальних імплантатів: повне відновлення усмішки

ГоловнаПротезуванняПротезування при втраті всіх зубів за допомогою дентальних імплантатів: повне відновлення усмішки
10Січ

Втрата зубів – це завжди неприємна та болісна ситуація. Багато людей у всьому світі рано чи пізно стикаються з цією проблемою. Причини можуть бути різними: від травм до вікових змін в організмі. 

Позитивним моментом в такій ситуації є те, що сучасні технології дозволяють заново встановити усі зуби, відновивши таким чином первозданний вигляд усмішки. Сучасні протези дозволяють не обмежуватися у виборі їжі та напоїв, адже виготовляються з міцних та зносостійких матеріалів. Процедура протезування таким чином дарує пацієнтові впевненість та можливість вести активний спосіб життя. 

Особливості протезування, про які варто знати

Протезування – один із сучасних стоматологічних методів, який дозволяє за допомогою процедури повної імплантації повернути зуби пацієнтам, котрі їх повністю втратили. Такий інноваційний підхід дозволяє забезпечити пацієнта комфортом та повернути до нормального ритму життя, не кажучи вже про покращення емоційного стану та самооцінки.

Завдяки новітнім досягненням в області стоматології, відновлення зубощелепної системи людини можливе за допомогою проведення операції встановлення імплантів, які з анатомічною точністю повторюють натуральний вигляд зубів та цілком виконують їх функції. Це складний технологічний процес, який займає певний час і складається з декількох етапів:

 1. Консультація у лікаря та планування операції.
  На першому етапі пацієнт проходить консультацію у стоматолога. Лікар вивчає медичну історію пацієнта, складає план протезування всіх зубів та визначає термін лікування. 
 2. Встановлення імплантів у щелепу.
  Шляхом хірургічного втручання в кістки щелепи встановлюються металеві стержні – імплантати. В залежності від індивідуальних потреб пацієнта та типу протеза, який буде встановлюватися, їх кількість може змінюватись.
 3. Заживлення кістки.
  Цей етап найдовший, адже після втручання та встановлення дентальних імплантів кістка має загоїтись, що забирає від кількох тижнів до кількох місяців.
 4. Виготовлення зубного протеза.
  Зубний протез виготовляється індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних особливостей та особистих побажань. 
 5. Кріплення протеза на імпланти.
  За допомогою гвинтів чи замка протез кріплять на імплантати, що і є логічним завершенням усіх етапів хірургічної операції імплантації, чи, простіше кажучи, протезування. 

Переваги протезування за допомогою дентальних імплантатів

В світі сучасної стоматології такий вид протезування вже набрав шалену популярність. Передовий підхід до відновлення природного зубного ряду отримав загальне визнання не лише завдяки естетичному та натуральному вигляду протезів, а й через можливість відновити кісткову тканину зуба, що запобігає втраті кісткової маси в щелепі. 

Це допомагає зберегти функціональність всієї щелепи та поліпшити стан здоров’я.

Відновлення естетики та краси усмішки неабияк впливає на психічний та емоційний стан пацієнта. Людина знову здобуває впевненість у власній привабливості та повертає втрачену самооцінку. Особливою популярністю користуються послуги з імплантації зубів верхньої щелепи, адже здорова та красива посмішка є своєрідною візитівкою кожної людини. В стоматології “White Clinic” можна  відновити як частково втрачені зуби, так і повністю зруйновані. 

Протези на дентальних імплантатах мають доволі довгий термін експлуатації. Дотримуючись елементарних правил гігієни, можна продовжити період служби протезів протягом багатьох років. 

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16