Акція! Тільки у вересні — консультація дитячого ортодонта безкоштовно та знижка 10% на дитячі апарати й пластинки. Поспішай.
Увага! 05.05 - вихідний, клініки White Clinic не працюватимуть!

Корекція перехресного прикусу: як брекети можуть виправити прикус

ГоловнаБрекетиКорекція перехресного прикусу: як брекети можуть виправити прикус
9Лют

Далеко не кожній людині пощастило мати від народження білесенькі й рівненькі зубки. Одна з можливих патологій – перехресний прикус. Якщо лікарі виявили у вас це порушення, не поспішайте засмучуватися й опускати руки. Виправити ситуацію на краще здатна якісна ортодонтія. Завдяки розвиненим сучасним технологіям такими як встановлення брекетів, голлівудська усмішка прикрашатиме ваше обличчя щодня!

Види неправильного прикусу

Перехресний прикус – рідкісна аномалія, за якої верхня щелепа горизонтально чи діагонально зміщується щодо нижньої. Внаслідок цього, нижні моляри, ікла та різці перекривають верхні зуби, або навпаки. Щелепи змикаються хрест-навхрест, зуби можуть різнитися за розмірами й формою, обличчя стає асиметричним. Стоматологи-ортодонти виділяють кілька видів неправильного прикусу:

  1. Букальний виникає внаслідок аномальних розмірів щелеп. В результаті зуби зміщуються: вгорі звужуються, внизу розширюються. 
  2. Лінгвальний діагностують тоді, коли нижній зубний ряд звужений, а верхній розширений.
  3. Буквально-лінгвальний поєднує ознаки 2 описаних вище аномалій.
  4. Гнатичний з’являється через недорозвинення однієї з щелеп.
  5. Зубоальвеолярний стає наслідком розширення чи звуження зубоальвеолярних дуг.

Патологія може бути одно- або двосторонньою, передньою чи бічною. Відповідь на запитання, чи можна лікувати неправильний прикус, і як, однозначна. Це робити обов’язково! І не відкладати відвідини ортодонта в довгу шухляду. Тим більше вартість брекет-систем в Києві набагато нижча, порівняно з іншими європейськими столицями.

Як виправити прикус

Відкоригувати положення щелеп й забезпечити бездоганну посмішку допомагають інноваційні рішення, що враховують останні досягнення медичної науки.

Поставити брекети в Києві – ефективний метод лікування, що дає можливість впоратися навіть з самими серйозними проблемами без хірургічного втручання. Незнімна ортодонтична конструкція виправляє прикус, вирівнює зубний ряд, усуває міжзубні щілини й поліпшує овал обличчя.

Брекет-системи майже не мають вікових обмежень. Вони показані всім, хто мріє про рівні красиві зуби. Допомогти дітям вдасться швидше. Дорослим знадобиться запастися терпінням і походити з брекетами довше – від 2 до 3 років. Тривалість носіння конструкції може змінюватися, в залежності від прогресу лікування.

Чудова команда лікарів сучасного стоматологічного центру WhiteClinic визначить ступінь тяжкості порушення, проконсультує, як виправити неправильний прикус, та запропонує найвдаліший спосіб лікування. Пацієнтам повідомлять, якою буде ціна брекет-системи в кожному конкретному випадку, і яких вимог необхідно дотримуватися, щоб забезпечити відмінний результат.

Пам’ятайте: 90% успіху залежить від професійності лікаря та ретельності виконання наданих вам порад.

Подбайте про чарівність своєї усмішки – звертайтеся в WhiteClinic! Досвідчені стоматологи нашої клініки точно знають, як виправити прикус.

doctor

Автор статті:

Інформаційний відділ стоматологічної клініки "White Clinic"

Дізнайтеся про наші знижки
Ми надсилаємо лише корисні пропозиції, ніякого спаму!
Дзвоніть нам
Клініка працює (військовий стан)
Пн-Нд 09:00 - 20:00

Наша клініка створена для того, щоб ваша посмішка була красивою, здоровою та білосніжною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та відновлення зубів. В нашій клініці найсучасніша техніка та чудові висококваліфіковані спеціалісти!

Ми працюємо зі страховими полісами Уніка
Використання сайту

© WhiteClinic 2024 All rights reserved. Розробка та підтримка SEOSmart

Scroll to top

Записатись

Увага! Точну дату та час відвідування Вам призначить наш оператор під час дзвінка.

Наші телефони

Години роботи

Понеділок – Неділя
09:00-20:00

Адреса клінік

м. Київ, вул. Драгоманова, 2
м. Київ, проспект Григоренко, 16